Daca vrei ... prezinta-te !

Cine suntem si ce urmarim ?
Scrie răspuns
EddyP

Re: Daca vrei ... prezinta-te !

Mesaj de EddyP » 05 Aug 2014, 22:43

SAF scrie:Bine ai revenit. Puteai sa ma anunti sa-ti reactivez contul celalalt "that's life" daca doresti, e inactiv.

Nu`i musai ! Nu tin neaparat sa activez cu acelasi nick .

Multam ! ;)

snake

Mesaj de snake » 13 Ian 2015, 09:41

Salut la toata lumea, ma numesc Daniel Szekely sunt din Cluj, am 38 de ani de profesie balerin, absolvent UMF 2007 si UBB Psihologie 2014, voluntar atestat in prim-ajutor (suport vital de baza si avansat), sportiv de o viata (practicant de arte martiale), adept al naturismului (mai ales al fitoterapiei), voluntar si militant pentru drepturile animalelor, cand am timp sculptez. M-am laudat destul dar promit ca am sa incerc sa n-o mai fac, pe scurt asta sunt eu si vreau sa va multumesc pentru ca m-ati acceptat pe acest forum.

OZNUS
Dedicat

Mesaj de OZNUS » 13 Ian 2015, 19:54

Salut! Artist vad..in ce sculptezi?

snake

Mesaj de snake » 13 Ian 2015, 23:27

In mare parte in lemn.

SAF
Moderator Global

Mesaj de SAF » 14 Ian 2015, 18:54

Bine ai venit alaturi de noi. Iti urez o sedere lunga . Te atentionez ca linistea e adanca printre noi insa e plin de viata :) . "Doar pentru ca e toamna nu inseamna ca pasarelele care ciripesc in Aprilie-Mai nu mai exista" .

Ai niste trasaturi ale fetei care-mi par cunoscute.

Ai/avut o sumedenie de activitati. Este bine.

Mie mi se pare ceva bizar. Acest forum este destul de frecventat de clujeni. Am avut niste experiente in trecut cu niste clujeni tot in mediul virtual, legat de spiritualitate. Nu s-a terminat frumos. Cluj , Cluj, tot imi apare in fata ochilor cuvantul asta, nu stiu ce trebuie sa fac dar cred ca are legatura cu cineva sau ceva din sau dimprejurul orasului asta.
snake scrie:M-am laudat destul dar promit ca am sa incerc sa n-o mai fac, pe scurt asta sunt eu si vreau sa va multumesc pentru ca m-ati acceptat pe acest forum.
Eh. daca tot suntem pe un astfel de forum ... daca "asta esti tu" atunci cine e cel care face aceasta observatie ? :scuze:

Continuare discutie aici
"Dacă puteţi fi complet în largul vostru cu faptul că nu ştiţi cine sunteţi, atunci ceea ce rămâne este ceea ce sunteţi."
"Secretul vieţii este să „mori înainte de a muri" şi să descoperi că nu există moarte."
"Chiar şi atunci când cerul este foarte acoperit de nori, Soarele tot nu dispare. El continuă să se afle acolo, de cealaltă parte a norilor."

razxssd

Mesaj de razxssd » 28 Mai 2015, 20:39

Salut,numele meu este Edi...plictisitor inceput ,dar mna...mi am facut cont pe forumul asta citiind un articol despre dedublare astrala,sunt destul de interesat de spiritualitate,de ceea ce detinem si nu putem controla ,am multe intrabari gasind si citiind multe topicuri de pe acest forum,sper ca va voi ajuta si ca voi primii si eu cateva raspunsuri;)

(Scriu de pe telefon,imi cer scuze daca mai apar cuvinte cu litere schimbate...mai apas gresit )

SAF
Moderator Global

Mesaj de SAF » 29 Mai 2015, 08:02

Salut, bun venit . Daca stim sa iti oferim vreun raspuns , o vom face. Nimeni nu e atotcunoscator. :wave:
"Dacă puteţi fi complet în largul vostru cu faptul că nu ştiţi cine sunteţi, atunci ceea ce rămâne este ceea ce sunteţi."
"Secretul vieţii este să „mori înainte de a muri" şi să descoperi că nu există moarte."
"Chiar şi atunci când cerul este foarte acoperit de nori, Soarele tot nu dispare. El continuă să se afle acolo, de cealaltă parte a norilor."

romy

Mesaj de romy » 11 Noi 2015, 17:28

Ziua Buna , ma numesc Romy , am gasit din intamplare acest fórum dar aveti topicuri foarte interessante pe care am inceput deja de a le citi ... sper sa nu fie cu suparare dar nu sunt foarte vorbareata .... ma limitez in a citi si assimila ceea ce scrieti voi , o zi buna va doresc . pace si lumina :)

SAF
Moderator Global

Mesaj de SAF » 12 Noi 2015, 07:18

Bun venit :wave: . Te rog citeste aici : viewtopic.php?f=1&t=6

Iti recomand sa ne impartasesti cateva experiente , daca vrei :good:

Scrie răspuns